review_subpage_headline

Ocena
Funkcje
Wiarygodność
Bezpieczeństwo
Użyteczność
Support

Ocena:

Be2 jest jednym z największych portali randkowych na świecie. 20 milionów osób jest zarejestrowanych na 6 kontynentach. To idealna platforma zarówno jeśli szukasz kogoś z zagranicy jak i z Polski. Be2 zapewni, że nie zgubisz się w swoich poszukiwaniach miłości. Poprzez test osobowości możesz być pewien, że Be2 kieruje Cię w odpowiednim kierunku. Dzięki kombinacji testu osobowości oraz dopasowania geograficznego portal pomaga odnaleźć partnerów z Twojej okolicy.

Wizyta Be2

Uzytecznosc i bezpieczenstwo:

Jako naprawdę międzynarodowy gracz Be2 dorównuje najwyższym standardom jeśli chodzi o ochronę danych osobowych oraz bezpieczeństwo. Nie mamy zbyty wiele do dodania ponieważ jest to dosyć oczywiste, że marka z tak dobrą reputacją nie może sobie pozwolic na kompromisy w tej sferze. Z punktu widzenia użyteczności, na pierwszy rzut oka naprawdę podoba nam się wszystko . Widzisz swój profil oraz propozycje partnerów zaraz po zalogowaniu się.

Ceny:

Ceny: Jeśli myślisz poważnie nad znalezieniem nowego partnera, to polecamy Ci wykupienie i zarejestrowanie sie na 6 miesięcy z Be2. Jednakże, proponujemy zwrócić uwagę także na ofertę specjalną na jeden miesiąc!

Dlugosc trwania umowy Koszt miesieczny w zl Koszt calkowity w zl
1 miesiac 9.9
3 miesiace 49.9 149.7
6 miesiecy 39.9 239.4
12 miesiecy 29.9 358.8

Wizyta Be2