review_subpage_headline

Ocena
Funkcje
Wiarygodność
Bezpieczeństwo
Użyteczność
Support

Recenzja:
Ashley Madison posiada ponad 36 milionów użytkowników i prężnie się rozwija. Profil można stworzyć w przeciągu kilku chwil. Moim zdaniem romans to dość impulsywne działanie. Dlatego wiele osób zakłada profil bardzo szybko aby zobaczyć, kto w ich okolicy szuka nowej przygody. Ze względu na delikatną specyfikę portalu, większość osób nie pokazuje twarzy lub wybiera zdjęcia zacienione lub ukrywające oczy i twarz. Możesz kontaktować się z innymi osobami za darmo, jednak aby nawiązać bliższy kontakt musisz wykupić niewygórowaną finansowo ofertę. Nie musisz jednak wnosić żadnej miesięcznej opłaty, ale możesz płacić za każdy kontakt jednorazowo.
Strona umożliwia nowym użytkownikom zamieszczenie informacji na temat wzrostu, wagi oraz oczekiwań co do relacji. Portal pomaga znaleźć nowe propozycje dość szybko, jednak czasem należy poczekać na odpowiedź od użytkowników, co jest zrozumiałe gdy w grę wchodzi tak intymna i dyskretna relacja. Portal oferuje także 100% gwarancji znalezienia romansu lub zwrot pieniędzy, jeśli spełnisz wyznaczone kryteria.

Wizyta Ashley Madison

Użyteczność i bezpieczeństwo:

W kwestii bezpieczeństwa Ashley Madison oferuje standardowe szyfrowanie stron i zabezpieczenia połączeń HTTPS. Pozwala nawet na dodanie do profilu anonimowego zdjęcia. Portal oferuje ciekawe propozycje, jak wykupienie pakietu, który można następnie wymienić na czatowanie z innymi użytkownikami lub przesłanie prezentu. Większość użytkowników to mężczyźni ok. 60% a  40% kobiety. Punkt wart wspomnienia to fakt, że portal pozwala Ci na skasowanie profilu, włącznie ze zdjęciami i wiadomościami, za niewielką opłatą.

Wizyta Ashley Madison